اخبار و تازه ها


اخذ تسهیلات رفاهی استثنایی برای اعضاء محترم سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور

اخذ تسهیلات رفاهی استثنایی برای اعضاء محترم سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور

يكشنبه 30 مهر 1396

خوشبختانه رایزنی های ریاست سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور برای ارائه تسهیلات رفاهی ویژه به اعضاء محترم سازمان با شرکت های معتبر به نتیجه رسید ...


پس از مطالعه و بررسی های فراوان براساس تفاهم نامه ای که با یک شرکت معتبر خصوصی منعقد شده است، شرکتی که در میان مجموعه شرکت های معتبری که در این زمینه ها فعال هستند، واجد اعتبار و توانمندی های فوق العاده ای است، اعضاء محترم سازمان می توانند مطابق توضیحات ذیل الذکر از این تسهیلات استفاده نمایند، باشد که برخورداری از این خدمات و تسهیلات، آرامش و رفاه جامعه فرهیخته روان شناسی و مشاوره کشور را که به حق سهم بسیار عمده ای در تامین، حفظ و ارتقاء سلامت روان جامعه، برعهده دارند را در پی داشته باشد و در نهایت موجب ارتقاء هرچه بیشتر کیفیت خدمات رسانی این عزیزان در مقوله مهم سلامت روان جامعه گردد.

توضیحات کامل بسته های خدمات رفاهی به شرح زیر می باشد :

بسته رفاهی ارائه شده به اعضاء محترم سازمان شامل 5 گروه عمده می باشد که به شرح ذیل ارائه می شود

1- بسته بیمه ای
2- بسته خودرویی
3- بسته کالای خانگی
4- بسته سفرهای خارجی
5- گروه کارت طلایی

1- بسته بیمه ای :

بسته بیمه ای شامل ارائه خدمات زیر می باشد.

- بیمه تکمیل درمان
- بیمه آتش سوزی
- بیمه بدنه
- بیمه عمر

بیمه تکمیل درمان :
شروع رقم پرداختی جهت هر نفر از 450/000 ریال تا 900/000 ریال ماهیانه و شامل درمان در کلیه مراکز کشور می باشد. در صورتی که عضو دارای بیمه پایه مانند تامین اجتماعی باشد کلیه هزینه های درمان در مراکز درمانی معتبر رایگان خواهد بود.
- امکان استفاده از خدمات VIP در بهترین بیمارستان های تهران جهت اعضاء شامل پذیرش  خارج از نوبت و بستری در اتاق های VIP فراهم می باشد.

ادامه مطلب

 

اطلاعات تماس

اصفهان، دروازه دولت- ارگ جهان نما- طبقه چهارم- واحد8

031-32121261

yascounseling@gmail.com